ESAB Rogue ET 180i + Zestaw

Produkt dostępny w magazynie
Otrzymaj w ciągu 24h

Darmowa dostawa
przy zakupie za 450 zł

Wygodne płatności
szybki przelew, online, BLIK

SKU: esab-rogue-et-180i-zestaw-2755

Opis produktu
Przenośne urządzenia do profesjonalnego spawania
Rogue ET to wydajne iłatwe wobsłudze urządzenie klasy podstawowej do spawania metodą TIG DC z zajarzaniem HF. Urządzenia zawierają wsobie DNA marki ESAB, co oznacza połączenie dużej wytrzymałości zwyjątkowo kompaktową konstrukcją. Lekka ergonomiczna rękojeść, pasek do przenoszenia oraz długie przedłużacze to cechy, które sprawiają, że model Rogue ET idealnie nadaje się do bardzo wielu zastosowań. We wszystkich wariantach urządzenie przystosowane jest do zasilania za pomocą agregatów prądotwórczych o mocy >7kW.
Urządzenie Rogue ET zapewnia doskonałą charakterystykę łuku zarówno wmetodzie TIG, jak imetodzie MMA. Wprzypadku spawania metodą TIG istnieje możliwość regulacji wielu zaawansowanych parametrów, takich jak: przedwypływ gazu, prąd początkowy, czas narastania, czas opadania, prąd końcowy ipowypływ. Wszystkie funkcje mogą być ustawiane dla trybu dwu-lub czterotaktowego. Dodatkowo wersja PRO oferuje funkcję pulsacji oczęstotliwości od 0,2 do 500Hz zmyślą olepszej kontroli energii liniowej. Wprzypadku spawania metodą MMA użytkownik ma możliwość dostosowania parametrów funkcji Hot Start lub Arc Force do swoich preferencji lub zastosowania. Wszystkie wymagane regulacje można przeprowadzić błyskawicznie za pomocą prostego iintuicyjnego interfejsu użytkownika.

Doskonałe zajarzanie zwysoką częstotliwością wprzypadku pracy metodą TIG eliminuje błędy oraz zapewnia doskonałą charakterystykę łuku, co daje pewność płynnej istabilnej pracy.
■Prosta obsługa –konfiguracja parametrów spawania odbywa się łatwo iintuicyjnie.
■Wytrzymała konstrukcja –klasa ochrony IP23S pozwala na eksploatację zarówno wwarsztacie, jak ina placu budowy.
■Zaawansowane możliwości regulacji parametrów pracy metodą TIG pod kątem pełnej kontroli cyklu wkażdym zastosowaniu oraz funkcja pulsacji do 500Hz, która zapewnia doskonałą kontrolę energii liniowej.
■Technologia PFC stabilizuje łuk iuodparnia go na wahania parametrów zasilania nawet wprzypadku podłączania do przedłużaczy odługości do 100m (tylko wersja PRO).
■Opcjonalna zdalna regulacja ustawień prądu za pomocą: Uchwytu TIG, pedału nożnego, pilota ręcznego
Opis marki

ESAB to jedna z czołowych marek na rynku produkująca spawarki i akcesoria spawalnicze. Firma cieszy się uznaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i hobbystów dzięki swojej innowacyjności, jakości i wszechstronności oferty. ESAB to skrót od Electric Welding AB, co odnosi się do korzeni firmy jako producenta sprzętu do spawania elektrycznego. Firma rozpoczęła swoją działalność w Szwecji w 1904 roku i z biegiem lat ESAB stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnych producentów sprzętu spawalniczego, a jej marka jest synonimem jakości i innowacji w branży.

W ofercie sklepu internetowego spawarki-magnum.pl znajdziecie pełną gamę produktów marki ESAB - od urządzeń spawalniczych, po części serwisowe oraz akcesoria do spawania. 

ESAB oferuje szeroki zakres produktów i rozwiązań spawalniczych. Zachęcamy do sprawdzenia poniższych linków:

Dzięki różnorodności swojej oferty, ESAB spełnia potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i hobbystów.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas na:
sklep@spawarki-magnum.pl

lub zadzwoń pod numer:
13 445 81 99,
530 052 654, 504 202 240

Produkty powiązane

Renegade ET 300i + Zestaw

Renegade ET 300i + Zestaw

19 277,74 zł
ESAB Aristo500ix + Robust Feed Pulse W basic +Chłodnica cieczy Cool 2 + Zestaw

ESAB Aristo500ix + Robust Feed Pulse W basic +Chłodnica cieczy Cool 2 + Zestaw

40 436,75 zł
MAGNUM THF 201 PULS DIGITAL + ZESTAW

MAGNUM THF 201 PULS DIGITAL + ZESTAW

1 900,00 zł
THF 354 AC/DC DIGITAL PULS (zestaw)

THF 354 AC/DC DIGITAL PULS (zestaw)

9 500,00 zł
ESAB Rogue ES 200i PRO CE + Zestaw

ESAB Rogue ES 200i PRO CE + Zestaw

2 996,16 zł
Spawarka MAGNUM THF 238 PRO LCD AC/DC + ZESTAW

Spawarka MAGNUM THF 238 PRO LCD AC/DC + ZESTAW

4 840,00 zł