Tarcze/Maski spawalnicze

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg
TSM-3

TSM-3

35,00 zł
TSM-1

TSM-1

30,00 zł
TSD-4

TSD-4

30,00 zł
Maska STANDARD

Maska STANDARD

44,00 zł
OT-20A

OT-20A

30,00 zł
GOGLE "IREWO"

GOGLE "IREWO"

43,00 zł

Produkty 6

na stronę

Maski / tarcze spawalnicze - podstawowa ochrona podczas prac spawalniczych

Maski spawalnicze, zwane również przyłbicami manualnymi, stanowią kluczową ochronę dla spawaczy podczas prac związanych ze spawaniem. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele, które zapewniają nie tylko niezawodną ochronę, ale także wygodę użytkowania.

Maski spawalnicze to proste i tanie rozwiązanie zapewniające ochronę twarzy i wzroku przed promieniowaniem UV oraz iskrami. Stosowane są nie tylko podczas spawania, ale także podczas cięcia plazmowego, szlifowania i innych prac związanych z obróbką metali.

Ich barciej zaawansowane odmiany to Przyłbice automatyczne - zachęcamy do przeglądnięcia ich oferty.

Maski spawalnicze oferują szerokie pole widzenia, co umożliwia precyzyjne wykonywanie prac. Ich ergonomiczny design zapewnia wygodę noszenia nawet podczas długotrwałych prac oraz pozostawia obie ręce wolne do operacji w miejscu pracy. Dostępne są także prostsze wersje, które opierają się o rączkę do trzymania podczas wykonywania prac. 

W naszej ofercie znajdziesz różne modele tarcz do spawania, różniących się poziomem przyciemnienia, wielkością, komfortem noszenia oraz dodatkowymi funkcjonalnościami. Wspieramy naszych klientów w doborze odpowiedniego modelu dostosowanego do ich potrzeb.

Maski do spawania - ceny

Maski do spawania to stosunkowo proste konstrukcje, dlatego ich ceny są niskie. W naszym sklepie z urządzeniami i akcesoriami do spawania - spawarki-magnum.pl - ceny masek do spawania zaczynają się już od 30 zł. Jest to niewielka cena za ochronę, jaką dają te narzędzia.