SPAWARKA INWERTER MMA MAGNUM SNAKE200I WALIZKA ALU

Produkt dostępny w magazynie
Otrzymaj w ciągu 24h

Darmowa dostawa
przy zakupie za 450 zł

Wygodne płatności
szybki przelew, online, BLIK

SKU: U I SNA200IAL

Kupuj taniej w zestawie
Opis produktu

Urządzenie inwerterowe SNAKE 200I NEW DESIGN jest lekkim, przenośnym źródłem energii. Służy do spawania elektrodami otulonymi różnych gatunków stali niestopowych, niskostopowych, wysokostopowych, nierdzewnych, żaroodpornych, miedzi, żeliwa. Urządzenie charakteryzuje się dużą sprawnością 200 A/60% oraz znakomitą charakterystyką łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych. 

Urządzenia oparte jest na zaawansowanej technologii, wykorzystującej tranzystory IGBT co przekłada się na zmniejszenie zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy, zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu oraz mniejsze zużycie energii.

Spawarka SNAKE 200I NEW DESIGN przeznaczona jest do pracy w warunkach stacjonarnych i terenowych,  wykonywania wszelkiego rodzaju prac warsztatowych, naprawczych, budowlanych itp. Spawarkę można również wykorzystać do spawania metodą TIG za pomocą specjalnego uchwytu TIG z zaworkiem (metoda TIG LIFT). Zapalanie łuku odbywa się wtedy przez lekkie potarcie elektrody nietopliwej o spawany materiał.

Funkcje i zalety:

  • płynna regulacja parametrów spawania
  • funkcja ANTI STICK
  • funkcja HOTSTART
  • funkcja ARC FORCE
  • solidna i kompaktowa budowa
  • układ zabezpieczający przed przegrzaniem

W zestawie:

  • przewód roboczy MMA
  • przewód masowy z zaciskiem
  • instrukcja obsługi
Opis marki

MAGNUM to znany producent spawarek, obecny na rynku od wielu lat, cieszący się zaufaniem tysięcy klientów, głównie z Europy Środkowo-Wschodniej. Posiada rozbudowaną sieć dystrybutorów i niezawodny serwis, a dopracowany system logistyczny umożliwia szybką dostawę sprzętu spawalniczego na obszarze całej Europy. Urządzenia spawalnicze MAGNUM jakie mamy w ofercie znajdują się w różnych kategoriach: spawarki MMA, migomaty MIG MAG, spawarki TIG AC i spawarki TIG AC/DC. W razie potrzeby zachęcamy do odwiedzenia: STREFY MARKI MAGNUM i zapoznania się z wszystkimi produktami tej marki dostępnymi w naszej ofercie.

DOB-SPAW dystrybutor spawarek MAGNUM

Firma DOB-SPAW to oficjalny dystrybutor spawarek MAGNUM, urządzeń spawalniczych i artykułów do spawania z siedzibą na terenie południowo – wschodniej Polski, ale działającym i obsługującym klientów w całej Polsce.

Dzięki długoletniej współpracy z producentem spawarek i osprzętu do spawania możemy oferować wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach, ale przede wszystkim możemy zapewnić profesjonalną i fachową obsługę, doradztwo oraz serwis posprzedażowy urządzeń Magnum. Prowadzimy serwis urządzeń spawalniczych MAGNUM, dostarczamy części zamienne, specjalizujemy się w doradztwie technicznym i materiałowym z zakresu spawalnictwa i ochrony stanowisk.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas na:
sklep@spawarki-magnum.pl

lub zadzwoń pod numer:
13 445 81 99,
530 052 654, 504 202 240

Dane techniczne
Prąd spawania 0 - 200 A
Zasilanie 230 V
Zabezpieczenie zasilania 20 A
Napięcie biegu jałowego 67 V
Średnica elektrody 1.6 - 4.0 mm
Zabezpieczenie obudowy IP21S
Sprawność 60%
Chłodzenie POWIETRZE
Załączniki do pobrania

Produkty powiązane

PRAKTIK 200 MMA/TIG VRD

PRAKTIK 200 MMA/TIG VRD

596,78 zł
Spawarka Magnum SNAKE 200 LED

Spawarka Magnum SNAKE 200 LED

Cena promocyjna 899,00 zł Regular Price 909,00 zł
TECNO ARC 315 DIGITAL

TECNO ARC 315 DIGITAL

1 453,60 zł
Spawarka inwerterowa Rogue ES 150i ESAB

Spawarka inwerterowa Rogue ES 150i ESAB

1 600,00 zł
Renegade VOLT ES 200i

Renegade VOLT ES 200i

19 900,00 zł
PRAKTIK 220 LCD SYNERGY

PRAKTIK 220 LCD SYNERGY

696,41 zł