SPAWARKA MAGNUM MIG190 MMA NEW DESIGN

Produkt niedostępny w magazynie

Darmowa dostawa
przy zakupie za 450 zł

Wygodne płatności
szybki przelew, online, BLIK

SKU: U MI 190MMAII

Opis produktu

MIG 190 ND IGBT MMA jest półautomatem spawalniczym przeznaczonym do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej (MAG), stali stopowych (MIG), aluminium i jego stopów oraz posiada możliwość spawania elektrodami otulonymi (rutylowe, zasadowe, kwaśne - MMA). Urządzenie to znajduje zastosowanie w warsztatach ślusarskich jak i w warsztatach naprawczych. Umożliwia spawanie stalowymi drutami spawalniczymi o średnicy 0,6-1,0 mm, a także drutami samoosłonowymi (spawanie "bez gazu") oraz elektrodami o średnicy 1,6-3,2 mm.

MIG 190 ND IGBT MMA jest urządzeniem przystosowanym do zasilania z jednofazowej sieci 230 V. Urządzenie to wyposażone jest w przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego, zapobiegający nadmiernemu przegrzewaniu się. Urządzenia MIG 190 ND IGBT MMA oparte są na najnowszej, najbardziej zaawansowanej technologii, wykorzystującej tranzystory IGBT.

Dzięki specjalnej konstrukcji bipolarne tranzystory mocy z izolowaną bramką (IGBT - Insulated Gate Bipolar Transistor) pod wieloma względami są korzystniejszym rozwiązaniem i w wielu aplikacjach stanowią lepsze rozwiązanie od tradycyjnych tranzystorów MOSFET. Źródło oparte na tranzystorach IGBT oferuje mocniejszy, bardziej skoncentrowany i stabilniejszy łuk przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Zapewnia minimum zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy w układach podstawowych umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu. Cechy tych tranzystorów to bardzo wysoka wydajność, przekładająca się bezpośrednio na mniejsze zużycie energii, wysoka częstotliwość przełączania, zapewniająca błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania.

Funkcje i zalety:

 • spawanie MMA
 • spawanie TIG LIFT
 • spawanie drutem samoosłonowym
 • regulowana funkcja upalania drutu
 • profesjonalny podajnik
 • czytelny panel w języku polskim
 • dwa cyfrowe wyświetlacze

W zestawie:

 • uchwyt roboczy MIG MB15
 • uchwyt roboczy MMA
 • przewód z zaciskiem masowym
 • akcesoria spawalnicze
Opis marki

MAGNUM to znany producent spawarek, obecny na rynku od wielu lat, cieszący się zaufaniem tysięcy klientów, głównie z Europy Środkowo-Wschodniej. Posiada rozbudowaną sieć dystrybutorów i niezawodny serwis, a dopracowany system logistyczny umożliwia szybką dostawę sprzętu spawalniczego na obszarze całej Europy. Urządzenia spawalnicze MAGNUM jakie mamy w ofercie znajdują się w różnych kategoriach: spawarki MMA, migomaty MIG MAG, spawarki TIG AC i spawarki TIG AC/DC. W razie potrzeby zachęcamy do odwiedzenia: STREFY MARKI MAGNUM i zapoznania się z wszystkimi produktami tej marki dostępnymi w naszej ofercie.

DOB-SPAW dystrybutor spawarek MAGNUM

Firma DOB-SPAW to oficjalny dystrybutor spawarek MAGNUM, urządzeń spawalniczych i artykułów do spawania z siedzibą na terenie południowo – wschodniej Polski, ale działającym i obsługującym klientów w całej Polsce.

Dzięki długoletniej współpracy z producentem spawarek i osprzętu do spawania możemy oferować wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach, ale przede wszystkim możemy zapewnić profesjonalną i fachową obsługę, doradztwo oraz serwis posprzedażowy urządzeń Magnum. Prowadzimy serwis urządzeń spawalniczych MAGNUM, dostarczamy części zamienne, specjalizujemy się w doradztwie technicznym i materiałowym z zakresu spawalnictwa i ochrony stanowisk.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas na:
sklep@spawarki-magnum.pl

lub zadzwoń pod numer:
13 445 81 99,
530 052 654, 504 202 240

Dane techniczne
Prąd spawania 0 - 200 A
Średnica drutu 0.6 mm - 1.0 mm
Zasilanie 230 V
Zabezpieczenie zasilania 20 A
Napięcie biegu jałowego 60 V
Szpula drutu szpula 5 kg
Sprawność 60%

Produkty powiązane

PÓŁAUTOMAT SPAWALNICZY MIG/MAG 270 C IGBT MAGNUM

PÓŁAUTOMAT SPAWALNICZY MIG/MAG 270 C IGBT MAGNUM

3 190,00 zł
PÓŁAUTOMAT SPAWALNICZY MIG/MAG 380W MMA IGBT MAGNUM

PÓŁAUTOMAT SPAWALNICZY MIG/MAG 380W MMA IGBT MAGNUM

4 150,00 zł
MIG 500 MMA V2

MIG 500 MMA V2

11 490,00 zł
SPAWARKA INWERTEROWA MIG/MAG 350 MMA V2 MAGNUM

SPAWARKA INWERTEROWA MIG/MAG 350 MMA V2 MAGNUM

3 890,00 zł
Spawarka inwerterowa MIG/MAG MAGNUM 280 MMAV2 IGBT 300A

Spawarka inwerterowa MIG/MAG MAGNUM 280 MMAV2 IGBT 300A

3 160,00 zł
SPAWARKA MIG/MAG 201 MMA MAGNUM 200A

SPAWARKA MIG/MAG 201 MMA MAGNUM 200A

1 690,00 zł