AKCESORIA

Agregaty, przyłbice, rękawice spawalnicze i inne akcesoria

Dbając o pełne bezpieczeństwo naszych klientów, dostarczamy również asortyment ochronny – w ofercie można znaleźć m.in. rękawice spawalnicze. Wykonane z koziej lub bydlęcej skóry zapewniają skuteczne zabezpieczenie przed zagrożeniami mechanicznymi. Dostępne są w wariancie z dodatkowymi wzmocnieniami oraz ściągaczami wszytymi w okolicach nadgarstka. Elementem niezbędnym przy wykonywaniu spawu jest także przyłbica spawalnicza. Zapewniamy szeroki wybór osłon na twarz – również takie, które umożliwiają regulację stopnia ściemnienia, np. w zakresie od DIN 9 do DIN 13, co znacząco podnosi komfort pracy osób zajmujących się spawaniem zarówno zawodowo, jak i na własny użytek.

Ergonomiczne urządzenia spawalnicze i prądotwórcze

Praca w branży budowlanej czy przemysłowej wymaga stosowania wysokiej jakości akcesoriów. Wyposażenie się w rękawice spawalnicze może zmniejszyć ryzyko poparzeń czy niebezpiecznych skaleczeń. Wytrzymały materiał ochroni dłonie przed iskrami czy odłamkami, a także wysoką temperaturą. Również przyłbica spawalnicza powinna znaleźć się w wyposażeniu każdego, kto pracuje przy wykonywaniu spawów. Posiadamy produkty w różnych wariantach kolorystycznych, które można wybrać według własnych potrzeb. W ofercie znaleźć można także zwiększający mobilność pracownika agregat prądotwórczy. Większa mobilność to większa niezależność, a więc szerszy zakres wykonywanych usług. Proponujemy agregaty marki FOGO – największego na polskim rynku producenta tego typu urządzeń.

Rękawice i inne akcesoria spawalnicze — zastosowanie

Niezależnie od tego, czy spawanie jest czynnością zawodową, czy też podejmuje się je wedle własnych potrzeb w domu, należy wyposażyć się w profesjonalne akcesoria. Do niezbędnych zaliczyć można rękawice spawalnicze, które doskonale ochronią dłonie przed urazem powodowanym odpryskami oraz zagrożeniem termicznym. Gwarantują odporność zarówno na ciepło kontaktowe i konwekcyjne, jak i pochodzące z promieniowania. Komfortu i bezpieczeństwa pracy przysporzy także oferowana przez nas przyłbica spawalnicza. Zapewnia ona optymalną ochronę wzroku, nie ograniczając przy tym widoczności podczas spawania. Oczywistym akcesorium w tym wypadku będzie także agregat prądotwórczy. Proponujemy jego nowoczesne modele o doskonałych parametrach technicznych w atrakcyjnych cenach! Każdy oferowany przez nas agregat prądotwórczy to urządzenie cenionego producenta. Będzie niezawodne w wielu sytuacjach.

Do darmowej dostawy brakuje Ci zaledwie 450,00 

Wyświetlanie 1–50 z 200 wyników

1 2 3 4