AKCESORIA

Agregaty, przyłbice, rękawice spawalnicze i inne akcesoria

Dbając o pełne bezpieczeństwo naszych klientów, dostarczamy również asortyment ochronny – w ofercie można znaleźć m.in. rękawice spawalnicze. Wykonane z koziej lub bydlęcej skóry zapewniają skuteczne zabezpieczenie przed zagrożeniami mechanicznymi. Dostępne są w wariancie z dodatkowymi wzmocnieniami oraz ściągaczami wszytymi w okolicach nadgarstka. Elementem niezbędnym przy wykonywaniu spawu jest także przyłbica spawalnicza. Zapewniamy szeroki wybór osłon na twarz – również takie, które umożliwiają regulację stopnia ściemnienia, np. w zakresie od DIN 9 do DIN 13, co znacząco podnosi komfort pracy osób zajmujących się spawaniem zarówno zawodowo, jak i na własny użytek.

Ergonomiczne urządzenia spawalnicze i prądotwórcze

Dla zwiększenia wygody pracy oraz precyzji wykonywanych spawów proponujemy również obrotnik spawalniczy. W zależności od parametrów urządzenia umożliwia ono manipulację elementami o różnych gabarytach w zakresie od 0 do nawet 360 stopni. Dzięki temu spawacz nie musi co chwilę zmieniać pozycji, by dokładnie wykonać spaw. Obrotnik spawalniczy to niezwykle praktyczne urządzenie, które powinno w zasadzie znaleźć się w każdym – mniejszym lub większym zakładzie. W ofercie znaleźć można także zwiększający mobilność pracownika agregat prądotwórczy. Większa mobilność to większa niezależność, a więc szerszy zakres wykonywanych usług. Proponujemy agregaty marki FOGO – największego na polskim rynku producenta tego typu urządzeń.

Rękawice i inne akcesoria spawalnicze — zastosowanie

Niezależnie od tego, czy spawanie jest czynnością zawodową, czy też podejmuje się je wedle własnych potrzeb w domu, należy wyposażyć się w profesjonalne akcesoria. Do niezbędnych zaliczyć można rękawice spawalnicze, które doskonale ochronią dłonie przed urazem powodowanym odpryskami oraz zagrożeniem termicznym. Gwarantują odporność zarówno na ciepło kontaktowe i konwekcyjne, jak i pochodzące z promieniowania. Komfortu i bezpieczeństwa pracy przysporzy także oferowana przez nas przyłbica spawalnicza. Zapewnia ona optymalną ochronę wzroku, nie ograniczając przy tym widoczności podczas spawania. Oprócz ważnych elementów specjalistycznej odzieży warto też zaopatrzyć się w profesjonalny osprzęt, do którego zalicza się między innymi obrotnik spawalniczy. Jego posiadanie korzystnie wpływa na wydajność pracy w każdych warunkach. Oczywistym akcesorium w tym wypadku będzie także agregat prądotwórczy. Proponujemy jego nowoczesne modele o doskonałych parametrach technicznych w atrakcyjnych cenach!

Do darmowej dostawy brakuje Ci zaledwie 450,00 

Wyświetlanie 1–50 z 210 wyników

1 2 3 4 5